Прес-конференція Юлії Тимошенко у Львові

Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що теперішня влада в особі Петра Порошенка та його соратників хоче зробити в Україні двопалатний парламент.

Про це вона заявила під час прес-конференції в прес-центрі Leopolis.

      Юлія Тимошенко

 

«Теперішня влада веде переговори про об’єднання БПП, «Народного фронту», «Наш Край», «Аграрна партія» та хочуть сюди взяти Гройсмана, в якого складні стосунки з усіма ними. Їх всіх хоче об’єднати Порошенко та назвати їх Українською республіканською партією і вийти з новою Конституцією України, як вони кажуть з парламентською формою правління, яка буде знову не Україну робити сильною, ця Конституція не дасть сильного правосуддя», – заявила Тимошенко.

                                               Юлія Тимошенко

За словами Тимошенко, теперішня влада в такий спосіб закріпить своє правління.

«Вони хочуть створити двопалатний парламент. В нижній палаті будуть партії, які загалом не матимуть фактичних прав. В другій палаті будуть так звані сенатори – депутати-мажоритарники, місця для яких вже зарезервовані».

Крім цього вона вважає, що Порошенко та його політичні соратники хочуть провести федералізацію України, називаючи це децентралізацією та своїми руками виконати план ворогів України.

                                        Юлія Тимошенко                                                                 Андрій Болкун

 «Цю Конституцію влада хоче подати, як зняття недоторканності з депутатів і зменшення їх кількості, щоб люди це проковтнули. Я не знаю чи вони домовляться, бо вони як павуки в банці. Це вже не політика, а серпентарій, – додала лідер Батьківщини. – Ми всіма силами цього не зробимо. Ми також хочемо зміни в Конституції, але не підробляти її під бажання окремих керівників. Вона буде зроблена не політиками, а суспільством, конституціалістами, під розквіт України, під її успіх».

Related posts