ПОСЛУГИ

Розташований в центрі міста, на вулиці Джохара Дудаєва 20, офіс прес-центру є зручним робочим простором для людей, яким є що розказати спільноті. Для організації різного роду зібрань та засідань з кількістю учасників до 35 чоловік. Створений у Львові, Leopolis Press Center, став новою медійною платформою для культурної столиці України. В нас є можливість втілити Ваші задуми у життя: проведення брифінгів, прес-конференцій, круглих столів, семінарів, зустрічей,тренінгів, майстер-класів, дискусій, виїзних нарад і презентацій, – все це в наших силах, Вам варто лише зробити  один телефонний дзвінок до нашого офісу.  

Дізнайся більше

Приміщення Leopolis Press Center оснащене сучасним обладнанням для проведення фото-, відеозйомок та аудіозапису і спеціально облаштований для цього. Наш персонал підготує фоторепортаж, відеоролик чи відеозвіт з вашої події, зробить якісний медіапродукт на різних носіях інформації.  

Дізнайся більше

Якщо дискусія трохи затягнеться ми запропонуємо гостям Leopolis Press Center чай, каву, солодощі і комплексні обіди. “Співтовариство від Leopolis Press Center” пропонує користуваня додатковими перевагами від прес-центру, доступ до зручностей офісу, участь в акціях і отримання актуальних новин найпершими. Дана перевага ідеально підходить для людей з частковою зайнятістю проектами. 

Дізнайся більше

Прес центр Leopolis Media Group – створений для вільного висвітлення думок та поглядів громадян, громадських об’єднань, підприємств, установ та організацій різної форми власності, що хочуть донести свою думку до інших. Допомога громадським організаціям у доступі до інформаційного простору БЕЗ цензури та БЕЗ спотворення інформації.