Відбулася прес-конференція видатного українського співочого антрополога Антіна Мухарського (Ореста Лютого) (ВІДЕО)

Антін Мухарський
Антін Мухарський

 30 березня, у прес-центрі «Leopolis.info» відбулася прес-конференція видатного українського співочого антрополога Антіна Мухарського (Ореста Лютого), присвячена концерту з новою програмою «Росіян в Донбасє нет». Програма складається з оригінальних авторських творів (не переспівів), що містять вже добре знані шанувальникам пісні «Росіян в Донбасє нєт», «А тєло пєло», «Катя-ватніца», а також нові мелодії, які беззаперечно стануть хітами. Під час жвавої прес-конференції, яку провела журналіст «Leopolis.news» Леся Бурбан, Антін Мухарський охоче відповів на всі запитання представників ЗМІ.

 

Він жваво розповідав про ідею виникнення його популярних хітів з ненормативною лексикою, серед яких кавер-версія на сумнозвісний «Владімірскій централ». Антін назвав своє творіння «Лук’янівське СІЗО». А чого лише вартує його чудовий трек «Бандера». Відомий співак, зокрема, розповів, що часто їздить із власними концертами до зони проведення антитерористичної операції. Деякі з них він давав під вибухи снарядів. Адже, концерти відбувалися неподалік передової лінії оборони. Учасників бойових дій, які бажають почути пісні Антіна Мухарського є дуже багато.

 

Проте, Орест Лютий не має можливості проводити усі творчі заходи безкоштовно. Адже, за видавництво ліцензійних компакт-дисків, оренду та оновлення музичної техінки, її транспортування необхідно оплачувати кошти. До цього із розумінням поставилися у МВС України та допомогли музиканту провести один із масштабних заходів. Довідка. У 2012 році Орест Лютий створив культовий проект «Лагідна та сувора українізація», за який його було оголошено в розшук російським ФСБ.

Він був першим, хто виступав на революційних барикадах та передовій перед бійцями АТО, піднімаючи патріотичний дух людей, котрі боролися і продовжують боротися за Україну. Гумор, іронія, тонкий сарказм та дозоване вмотивоване використання ненормативної лексики від професора антропології може спричинити легкий культурологічний шок.

Related posts