Творча зустріч з Марією Бурмак у Прес-центрі “LEOPOLIS”

Про свою творчість співачка розповіла у середу , на зустрічі в прес-центрі “LEOPOLIS”.

Зустріч показала творчість Марії Бурмаки з іншої сторони. Співачка поділилась своїми переживаннями, через що створюються душевні та теплі пісні. 

 

З початком подій на сході країни Марія Бурмака часто гастролює по зоні АТО та проводить багато концертів для військових, в тому числі і для захисників зі Львова.

«Якось раз сталась зі мною історія: військовий випадково потрапив на концерт, а потім про це написав в соціальних мережах. Він помітив, що на одній із пісень я переставила каподастр на гітарі, аби заспівати на тон вище, та потім підсумував, що я співаю вживу. Дуже приємно, що люди таке помічають. А особливо військові, бо в нинішньому стані в Україні у нас у кожного своя боротьба», – підкреслила Бурмака.

Співачка розповіла, що наразі почала виступати спільно з гуртом Gypsy Lyre, тому ії пісні та творчість стануть більш запальні та зворушливі.

Також в кінці зустрічі Марія Бурмака  запросила всіх бажаючих на свій концерт до театру ім. Марії Заньковецької який відбудиться 27 квітня о 19:00 в театрі ім.Марії Заньковецької.

Related posts