5 травня о 12:00 в прес-центрі “LEOPOLIS”відбудеться брифінг на тему: “Донорство від померлих осіб в Україні: проблеми, перспективи та моральний аспект “

5 травня 2017 р. у м. Львові відбудеться Круглий стіл на тему «Донорство від померлих осіб в Україні», під час якого обговорюватимуть механізм розвитку донорства від померлих осіб в Україні: релігійні, морально-етичні, медико-правові аспекти, готовність суспільства, міжнародний досвід, а також з’ясовуватимуть нормопроектні проблеми цієї царини. Участь у круглому столі візьмуть міжнародні фахівці, представники Церкви, народні депутати України, лікарі, правники, громадські активісти.

Проблема доступності трансплантації органів від померлого донора в Україні є питанням життя для сотень і тисяч українців. Щодня в Україні через нормативні перепони щодо донорства від померлих осіб помирає 9 людей, які є комусь батьками, дітьми, чоловіками, дружинами.

Учасники:

  • Костянтин Руденко – доктор медичних наук, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Хірургія серця та магістральних судин», заступник директора з лікувальної і координаціної роботи Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.
  • Juan Fuertes – член Правління Європейської Асоціації Легеневої Гіпертензії, менеджер міжнародних проектів Європейської Асоціації Легеневої Гіпертензії, член Ради Європейського Фонду Легень, Член Ради Європейського Форуму Пацієнтів.
  • Дмитро Шерембей – громадський активіст, член координаційної ради Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ/СНІД.
  • Отець Андрій Логін – адміністратор БФ Шпиталь ім. Митрополита Андрея Шептицького.

Related posts