Сьогодні у Львові заблоковано приміщення ПАТ «ДТЕК Західенерго»

Фото: Leopolis.news

Сьогодні, 31 січня 2016 року, громадські організації заблокували будинок ПАТ «ДТЕК Західенерго» на вул. Козельницькій, 15.

.

Вимоги до уряду та АП:

1)    перевірка Ахметова Р.Л. та керівників групи компаній «СКМ» та «ДТЕК» на причетність до фінансування тероризму та терористичних організацій (ДНР, ЛНР) та притягнення до відповідальності згідно чинного законодавства;

2)    повернення контрольного пакету  (51%) ПАТ«ДТЕК Західенерго», ПАТ«ДТЕК Київенерго», ПАТ«ДТЕК Дніпроенерго» у власність держави;

3)    проведення незалежного аудиту та перевірки формування вихідної ціни електроенергії за участі ЗМІ та ГО;

4)    виведення роботи працівників ДТЕК «з тіні»;

5)    негайне зупинення відчуження та розкрадання майна підприємств ПАТ«ДТЕК Західенерго», ПАТ«ДТЕК Київенерго», ПАТ«ДТЕК Дніпроенерго».

Контактний телефон: +380688583663 e-mail: ua77771@gmail.com До акції долучилися: ГО «Рабів до раю не пускають», ГО «Спілка ветеранів Афганістану», ГО «Всеукраїнське об’єднання Учасників АТО», ВГО «Побратими України», ГО «СЛЄМ», ІГО «Допомога Армії України», ГО «Автосотня самооборони», ГО «БУР», ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників проведення антитерористичної операції», ГО «Інвалідів та учасників АТО», Асоціація «Учасників АТО Львівщини», ГО «Вільний вибір Львівщини», ГО Винники «Інвалідів учасників бойових дій АТО» та ряд інших організацій.

Нагадаємо, 23 грудня 2016 року  голова ГО «Рабів до раю не пускають»  провів брифінг, звертаючись до владних структур та АП, з попередженням про проведення вищезгаданої акції.

Фото: Leopolis.news

Related posts