Про те, як людей виселяють з житла, в якому вони жили через рішення суду, розповіли жертви рейдерських захоплень.

Про те, як людей виселяють з житла, в якому вони жили через рішення суду, розповіли жертви рейдерських захоплень 25 квітня під час прес-конференції у прес-центрі “Leopolis”
Так звані «борці за справедливість» – це люди, які самі стикнулись з рейдерством, та намагаються повернути своє житло. Жінки вже не один рік намагаються повернути своє помешкання через суд, намагаючись побороти попередні рішення суддів.

Зокрема, постраждала Марина Троценко зауважила діяльність одного судді: «Суддя Гірич – екс-голова Личаківського суду. Наша сім’я судиться вже 15 років. Це вже довга історія, в якій присутні і мої діти. Він виніс рішення, за яким ми залишились без прохідної кімнати. Нас просто витурили. Вже 15 років ми намагаємось повернути собі захоплену територію», – розповідає жертва рейдерства Марина Проценко.Шахруються документи в БТІ, а у суді можуть приймати ксерокопії документів, не потребуючи оригіналів. За словами постраждалої Марини Троценко, судочинна система часто стає на бік шахраїв.

«Наше судочинство – це театр абсурду», – наголошує Марина. Схожа проблема у Ірини Коваль, яку витурили з дому з малою дитиною. Жінка стала жертвою шахраїв та лишилась без житла. Наразі Ірина подала позови до суду, та намагається повернути свою квартиру. Жінок об’єднує не лише проблема рейдерства, а й спроба повернути своє житло в протистоянні з судовою системою.

Всі жінки наголошують на протиправних діях суддів, та шахрайство з документами в інстанціях. Зокрема, жінки стикаються з тим, що оригінальна документація або губиться, або викидається, або пошкоджується. Натомість «потрібні» документи з’являються на місці оригіналів. Така схема активно працює по Львову, а місцеві жителі стають жертвами рейдерів

Related posts