Презентація інформаційної брошури “Пам’ятка учасникам АТО” у Львові

У п’ятницю, 11 листопада 2016 року, о 13.00, в м.Львів за адресою: м.Львів вул. Джохара Дудаєва, 20 (З поверх), прес-центр Leopolis.info, Сектор у Львові  Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції презентує розроблений ГО “Юридична Сотня” інформаційний посібник про права, обов’язки та соціальні гарантії учасників АТО.

“Пам’ятка учасника АТО” була розроблена юристами-волонтерами спільно з  фахівцями  Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО та Генерального Штабу Збройних Сил України.

Матеріал викладений у легкодоступній графічній формі на 168 сторінках. Покрокові інструкції допомагають і ветеранам, і військовослужбовцям, і членам їх родин не лише дізнатися про власні права, але й добитися їх реалізації та захисту.

“Така книжечка має бути в кишені кожного учасника АТО”, – зазначає Леся Василенко, голова ГО “Юридична Сотня” та розробник Пам’ятки. Голова Служби Артур Дерев’янко вважає важливим, щоб законодавчі акти щодо соціального захисту учасників АТО, зібрані в цій брошурі, виконувались на місцях, по всій країні.

В рамках презентації Пам’ятки хочемо звернути увагу на загальний рівень поінформованості ветеранів та військовослужбовців про їх права та доступ до якісної допомоги та правової підтримки.

 

 

 

 

Related posts