Олександр Тіщенко розповів про нову базу призовників та список тих, хто туди потрапить.

Олександр Тіщенко

За словами військового комісара, базу даних призовників тільки почнуть формувати, а запуск планують на 2019 рік. До нової бази військкомату потраплять українці віком від 18 до 60 років

«Наразі буде створено базу даних українців, які підлягатимуть обліку у військовому комісаріаті. В списку будуть люди призивного віку – від 18 до 60 років. Плануємо запустити базу 2019 року», – повідомив Тіщенко.

Базу даних використовуватимуть і на кордоні, що означатиме перевірки молодих людей перед виїздом за кордон. Це ніяк не впливатиме на тих, хто не має проблем з військовою службою, а от ті, хто ухиляється від закону про строкову службу, будуть під пильним контролем.

«Перевірки на кордоні будуть лише для того, аби знайти тих, хто ухиляється. Людям буде заборонено виїзд за кордон», – зауважив Олександр Тіщенко.

Олександр Поронюк

Як повідомив військовий комісар, базу даних створюватимуть на основі інформації з виборчих списків та податкових даних. Військкомат збиратиме відомості про людину та вноситиме до бази. Ідентифікаційний код, місце проживання, стан здоров’я та інші дані буде заведено в єдиній базі обліку.

 

Раніше повідомлялося , що представники Львівського обласного військкомату мали почати чергувати перед пунктом пропуску «Шегині», щоб виявляти призовників. Це нововведення анонсував начальник Львівського прикордонного загону Сергій Мельник.

Згодом військові запевняли, що не вручатимуть повісток на кордоні.

 

Related posts