Брифінг учасників АТО – 3 батальйон територіальної оборони

У зв’язку з неправдивою інформацією, що розповсюджується в інтернеті  про бійців 3 територіального батальйону, їх побратими, що перебували з ними пліч-о-пліч на передовій у 2014 році, приймали участь у бойових діях, охороняли об’єкти, стояли на блок-постах, займались відновленням техніки, розповіли на брифінгу про проблему, яка виникла та спростували недостовірну інформацію.

Брифінг у прес-центрі Leopolis розпочався хвилиною мовчання за загиблими бійцями, а після цього бійці озвучили свої думки стосовно проблеми, яка виникла.

Ляхович Андрій (виконував обов’язки командира 3-го територіального батальйону, заступник командира батальйону з тилу):

«Батальйон було зібрано у 2014 році обласною адміністрацією і військовим комісаріатом і відправлений для виконання військових обов’язків на Луганщину. Більшість бійців демобілізовані, багато підписали контракти і продовжують службу у Збройних Силах, інших формуваннях, Нацполіції. Зараз починається оскарження перебування, подвигів і нашими виступами ми хочемо (бо прозвучало на офіційних медіа просторах і в інтернет-просторі, що хтось починає ревізію перебування у 2014 році деяких бійців 3-го територіального батальйону) і ми хочемо звернутись, щоб це не було за спинами людей, кожен з нас знає, хто де був і хто що виконував, якщо є запитання – вирішувати між своїми побратимами, а не вирішувати ці питання на просторах медіа чи інтернету. Розхитування ситуації між учасниками АТО не потрібна нікому. У країні нелегка обстановка. Там ніхто не ділив ні на МВД, ні на Національну Гвардію на добровольчий батальйон. Всі виконували свою справу, допомагали один одному і треба зберегти це на мирних теренах».

Циганков Павло (тимчасово виконував обов’язки заступника командира батальйону, начальник речової служби батальйону):

«Наш батальйон, більшість наших бійців – добровольці, багато були на Майдані , коли туди поїхали не було розмов про пільги, про землі, про УБД, ми їхали виконувати свій обов’язок, як чоловіки, як громадяни, як воїни. Зараз є люди, що починають сіяти розбрат. У батальйоні ситуації були різні, ми їх в батальйоні і повинні вирішувати. Ми порадимось і створимо такий орган неофіційний, як суд честі, гідності, якщо у когось є якісь питання до когось – прийти на цей суд озвучити, вирішувати це питання , але у своєму колективі. Не виносити усе на загал, тим більше, що інформація неправдива».

Дячишин Сергій (УБД, розвідник 3-го територіального батальйону , безпосередньо служив з бійцями, на яких зводять наклеп):

«Я не розумію, чому якщо хтось знав, що вони не чесні, не добросовісні, чому це зараз тільки виноситься, а не виносилось півроку тому? Виноситься перед тим, як люди мають отримати квартири. Це робиться для того, щоб люди до кінця року не встигли, гроші заморозились і вернулись назад у бюджет. Більшість батальйону, що знають цих людей – про них слова поганого не скажуть. Наш губернатор говорить, не перевіривши інформацію, що люди сфабрикували документи».

Васильєв Василь (водій, санітар 3-го батальйону):

«З людьми, про яких йде мова, познайомився у батальйоні і з перших днів ми разом перебували, воювали, нехай собі думають хто як завгодно. Людей цих я знаю і не розумію, чому ведуться ці наклепи. Людина, що це розпускає – десь ближче до влади, і тому це дійшло до губернатора, то не варто цього робити, треба спочатку розібратись всередині батальйону. Ми всі побратими, маємо право першими почути якісь претензії чи поради, а не виносити це у медіа простори. У подальшому, не потрібно цього робити, а вирішувати усе в своєму колективі».

Related posts